0 (464) 623 61 09
ÜRÜNLERİMİZ
ŞÖMİNELER

ŞÖMİNELER

,

RUSTİK ŞÖMİNE

Tarihle iç içe kalabalık yorucu şehirden uzak bir ev çoğu insanın hayalıdır doğayla bütünleşmiş manzarasıyla büyüleyen bir  dağ veya kır evinde olmayı kim istemez. Böyle bir evdeki konfor ve estetikle oldukça önemli olacaktır elbette. Göze hoş gelecek ve pratik bir ısınma yolu olacaktır. Taşlarla kaplı dağ ve kır evlerinde kullanılan rustik şömine Klas Şömine en kaliteli hizmeti size sunacaktır. Müşteri  memnuniyetini kendine misyon edinmiş Klas Şömine temiz güvenli ve ısınmanın yolu rustık şömineyle yardımınıza koşacaktır.

Devamı
,

MODERN ŞÖMİNELER

Hayatımızın farklı dönemlerinde yeniliklere ihtiyaç duyduğumuz zamanlar oldukça fazladır evinizdeki bunu sağlayabilirsiniz. Kapsamlı değişikler farklıklara yerine daha uygun fiyatlara değişim için şömine en uygun seçenek olacaktır. Günümüzde birçok mekan çağdaş bir yorumla döşenmektedir.modern şömine seçenekleriyle de evinizin de yerel mimari yapısına ve dekorasyon tamamlayabilirsiniz. Klas Şömine bütçenize göre en sık ve işlevsel  modern şömine alternatifleri size sunacaktır. kendi  üretimini yaptıkları şöminelerle estetik ve emniyetli  modern şöminemizi  kullanırken odanızın sıcaklığı sız büyük keyif verecek.

Devamı
,

KLASİK ŞÖMİNELER

Şömineler mekanınızın havasını değiştirerek bulunduğu yerin odak noktası olmayı başaran tasarımlardır. Klas Şömine eviniz dekorasyonunuza en uygun şömine seçimi yaparken yılların deneyimiyle size yardımcı olacaktır. Eğer seçiminiz bir çok mekana uyum sağlayan klasik şömine ise geçmişten soyluların kullanımıyla başlayan bir tercih yapmış olursunuz. Hem ısınma hem de görsellik açısından rahatlıkla kullanabileceğiniz klasik modelleri Klas Şömine yardımınıza koşacaktır. Size kalan odaya şıklık katarak hem güvenilir hem de verimli ısınmanın tadını çıkarmak olacaktır.

Devamı
,

ELEKTRİKLİ ŞÖMİNELER

Zaten zor ve yorucu geçen hayatımızı kolaylaştırmanın yolunu ararız her zaman. Aynı zamanda da özel zevklerimizden de vazgeçmemek isteriz. Eğer alevler karşısında ateşi izleyerek huzur içinde olmak gibi bir zevkiniz var ise bunu sağlayabilmenin yolu şöminelerden geçer. Fakat hem şömine istiyorum aynı zamanda da kül, is, duman, baca gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum diyorsanız Klas Şömine size bu konuda da yardımcı olacaktır. Elektrikli şömine gibi odanıza uygun boyutları, uzaktan kumandası ve diğer şömine seçeneklerine oranla daha sağlıklı bir seçenek sunulacaktır. Elektrikli şömineler alev ve duman efektleriyle normal bir şömineyle neredeyse aynı ısıyı ve görüntüyü sağlayacaktır. Size sadece arkanıza yaslanıp şöminenizin keyfini çıkarmak kalacak.

Devamı
ŞÖMİNELER | Klas Şömine 04646236109|Klas Şömine
İzmir web tasarım firmaları